Czyszczenie dywanów
Pranie dywanów
Profesjonalne środki

Pranie tapicerki samochodowej

Tapicerka samochodowa, dokładnie jak ta, która powleka nasze meble, wymaga regularnego czyszczenia. Zazwyczaj jednak zaniedbujemy wnętrze auta i za sprzątanie jego wnętrza (w tym odkurzanie siedzeń) przystępujemy raz do roku lub rzadziej.

Jak często czyścić tapicerkę samochodu?

Jeśli samochodu używamy regularnie, warto raz w tygodniu odkurzyć jego wnętrze samochodu. Jeśli jeździmy rzadziej, nie zwalnia nas to z obowiązku dbania o samochód - raz na miesiąc lub dwa wypada odkurzyć siedzenia i przetrzeć pozostałe elementy kabiny zwilżoną ścierką. Dobrze jest także co 6 co 12 miesięcy, wyczyścić wszystkie elementy tapicerowane z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej.

Odkurzanie tapicerki samochodowej.

W ofercie naszej firmy znaleźć można profesjonalne czyszczenie:

  • foteli samochodowych
  • zagłówków
  • podsufitki
  • bagażnika
  • wykładziny podłogowej.

Ponieważ korzystamy z profesjonalnych urządzeń i środków czyszczących, na tapicerce nie pojawiają się odbarwienia, za to wnętrze "odetchnie", a cały nagromadzony wewnątrz brud, zostanie usunięty. Warto pamiętać, że czystość w samochodzie to nie tylko estetyka, ale także kwestie zdrowotne. Jeśli spędzamy w samochodzie kilkanaście godzin tygodniowo, bezsprzecznie przeniesiemy do jego wnętrza kurz, piach czy błoto. Higiena samochodu jest równie ważna dla naszego zdrowia, jak higienicznie czyste mieszkanie.

Także na tapicerce samochodowej

mogą pojawić się plamy od rozlanych napojów, a w tkaninie zagnieździć się roztocza. To sytuacja, w której nie powinien znaleźć się przede wszystkim alergik, ale zaniedbane wnętrze samochodu ma wpływ na wszystkich, którzy się w nim znajdują. Dlatego tak istotne jest regularne korzystanie z profesjonalnego prania tapicerki samochodowej.

Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy skontaktować się z naszą firmą.