Czyszczenie dywanów
Pranie dywanów
Profesjonalne środki

Nasza marka istnieje na łódzkim rynku od 2007 roku, obecnie pod kierownictwem Przemysława Pacochy. Zajmujemy się dwiema gałęziami przemysłu:

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Jesteśmy jedną z najchętniej polecanych firm w zakresie projektowania dekoracji okiennych. Wierzymy, że dzięki naszemu profesjonalizmowi, doświadczeniu oraz dobrej współpracy z Klientami, zdobędziemy także zaufanie w dziedzinie prania i czyszczenia dywanów.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych?

Nasza firma zlokalizowana jest w centrum Łodzi, jednak podczas świadczenia usług z zakresu prania i czyszczenia, to my dojeżdżamy do Państwa!

Z naszych usług skorzystać mogą osoby prywatne oraz firmy, z takich miast jak:

A także innych miejscowości, znajdujących się w bliskiej lokalizacji do wyżej wymienionych. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, i chcą mieć Państwo pewność, że obsługujemy Państwa obszar – zachęcamy do kontaktu.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 6 dni w tygodniu:

Powyższe treści stanowią własność marki Alepranie.pl – kopiowanie ich w części lub w całości, publikowanie ich w serwisach zewnętrznych lub jakikolwiek inny rodzaj ich powielania i wykorzystywania, stanowi naruszenie praw autorskich.