Czyszczenie dywanów
Pranie dywanów
Profesjonalne środki

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej nie należy do prostych zadań. Zwłaszcza, jeśli w samochodzie spędzamy dużo czasu i jest to środek lokomocji, który wykorzystujemy podczas długich podróży (np. na urlop czy wakacje z dziećmi).

Rozlany napój, rozgniecione batoniki czy zabrudzenia powstałe od transportowania dużej ilości różnorodnych bagaży (od produktów spożywczych po ziemię ogrodniczą), mogą zabrudzić tapicerkę samochodową w stopniu, który wymaga specjalistycznych środków do ich usunięcia. Nie wszystkie kosmetyki do pielęgnacji wnętrza samochodu spełnią swoją rolę, a eksperymentowanie z silniejszymi środkami może tylko dodatkowo uszkodzić materiał, który powleka fotele samochodowe.

Nasza firma posiada nie tylko dostęp do bezpiecznych i skutecznych środków, ale również specjalistycznych urządzeń, które przeznaczone są do usuwania z tapicerki samochodowej nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Nie tylko odnawiają wnętrze samochodu, ale sprawiają, że nie zostanie ono zniszczone przez dobór niewłaściwych kosmetyków czy metod czyszczenia (zarówno na sucho, jak i na mokro).

Z naszej oferty korzystać mogą osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, których działalność opiera się na transporcie – zarówno z wykorzystaniem samochodów osobowych, jak i ciężarówek.

Orientacyjny koszt usługi:

Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Powyższe treści stanowią własność marki Alepranie.pl – kopiowanie ich w części lub w całości, publikowanie ich w serwisach zewnętrznych lub jakikolwiek inny rodzaj ich powielania i wykorzystywania, stanowi naruszenie praw autorskich.