Czyszczenie dywanów
Pranie dywanów
Profesjonalne środki

OZONOWANIE ŁÓDŹ

Usługę ozonowania przeprowadzamy zarówno w Łodzi, jak i okolicznych miejscowościach. Skorzystać z niej mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy, przedsiębiorstwa czy placówki edukacyjne.

Czym jest ozonowanie?

Ozon to tak zwany naturalny dezynfektant, o niezwykle silnych właściwościach utleniających. Występuje w ziemskiej atmosferze, odpowiadając między innymi za ochronę życia biologicznego przed szkodliwym działaniem słońca. Charakterystyczny zapach, który pojawia się po burzy, to właśnie ozon – dzięki niemu powietrze staje się czystsze i łatwiej się nim oddycha.

Cząsteczka ozonu

W wykorzystaniu przemysłowym, ozon skutecznie zwalcza grzyby, a także pleśń. Znakomicie usuwa także alergeny, które w okresie pylenia przedostają się do wnętrz mieszkań czy domów oraz budynków innego przeznaczenia. Dzięki ozonowaniu można również skutecznie pozbyć się roztoczy.

Co ważne: usługa ozonowania likwiduje nieprzyjemne zapachy, takie jak np. stęchlizna. Bez względu na źródło dokuczliwego zapachu, którego nie sposób pozbyć się domowymi środkami (te wyłącznie maskują odór na krótki czas), ozon rozprawia się z przyczyną. Co za tym idzie, znika nie tylko nieprzyjemny zapach, ale także jego źródło.

Ozonowanie zalecane jest przede wszystkim:

Czy ozonowanie jest bezpieczne?

Odpowiednio przeprowadzone (z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń i przez doświadczonych profesjonalistów) – tak, jest bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Nie należy jednak samodzielnie podejmować się prób ozonowania, z wykorzystaniem środków dostępnych choćby w Internecie. Niewłaściwe stężenie ozonu, wdychanego przez kilka do kilkunastu godzin, może wywołać problemy w funkcjonowaniu układu oddechowego.

W przypadku chęci skorzystania z usługi ozonowania, pytań odnośnie ceny usługi lub jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Powyższe treści stanowią własność marki Alepranie.pl – kopiowanie ich w części lub w całości, publikowanie ich w serwisach zewnętrznych lub jakikolwiek inny rodzaj ich powielania i wykorzystywania, stanowi naruszenie praw autorskich.